Březen 2014

Po dlouhé době se hlásím

20. března 2014 v 22:15 MŮJ DENÍČEK
Ahoj lidičky,
je to už celkem dlouhá doba, co jsem se na tomto blogu nepřihlásila a přesto je návtěvnost celkem ucházející :-) To mě velice potěšilo a nabudilo k psaní tohoto článku a nejspíše i dalších.
Momentálně mám před maturitou, takže zpracovávám otázky, chodím na školní akce (jako stužkovák nebo focení tabla) a měla bych začít se pořádně učit. Za sebou mám akorád závěrečné zkoušky z oboru Aranžérka a řeknu vám, vyučňák je oproti maturitě brnkačka.
Svého nekuřáctví se stále držím, už by tomu mohlo být přes rok.. Občas chuť dostanu, ale držím se pořád stálého přístupu a to nemyslet na to a nepřemýšlet nad tím. Tohle je moje neefektivnější metoda jak do kuřáctví znovu nespadnout.
Myšlenky málokdy mám, protože se vyskytuju především mezi kuřáky, i můj přítel kouří.

Jinak jsem celkem spokojená, po maturitě plánuji studium angličtiny na jeden rok na jazykovou školu v Brně. Tak snad už se konečně domluvím anglicky, myslím si, že po absolvování tohoto kurzu ano, jelikož je na celý rok a vyuka bude probíhat každý pracovní den min. 4hod a když už budu mít každý den příležitost učit se tento jazyk,...ještě abych se nedomluvila :-)

Na závěr Vám všem přeji krásné jaro, mějte dobrou náladu a čistou mysl :)