Nekuřák

2. května 2013 v 9:55 | Salome |  MŮJ DENÍČEK
Ahojte lidičkové,
konečně nám začlo teplo, s ním dobrá nálada, plno energie a úsměvů :-)
Letošní zima se mi zdála hodně depresivní, né tak pro mě, ale spíš mé okolí, které věčná zima a tma už velmi deprimovalo. A teď tu máme teplo! A těšit se můžeme na venkovní párty, grilovačky a dlouhé večerní procházky..

A teď něco o mně- konečně jsem dokázala přestat kouřit, držím se toho stále už třetí měsíc,
občas chuť na cigaretu dostanu, ale těhle myšlenek se snažím co nejdříve zbavit a nedumat nad nimi.
Zvláštní je, že když se člověk už něčeho zbaví, co je špatné, po nějaké době si začne říkat to dobré..
V takových případech je jak už jsem zmiňovala vypnout mozek a nepřehrávat si myšlenky v hlavě.

Jinak se mám parádně- mám okolo sebe milující lidi; lidi, ze kterým nestačím chápat ( :D ) a lidi, kteří jsou něčím zajímavý :-) A i díky blízkým lidem jsem přestala kouřit, jelikož mám skvělou psychickou podporu, klid a lásku- vlastně mi nic nechybí, tak proč bych to nezvládla? :-) A když mě náhodou něco rozčílí, vyřeším to emocionálně! :-D Už žádná cigareta.....

Před nedávnem jsem vyzkoušela úžasné sprchové gely Aroma ritual od Dermacol v ceně asi 80kč, takže pokud vám v koupelně chybí sprcháč, sáhněte po této úžasné kolekci, která klade důraz na jemnost těchto vůní. Já doma dva mám- vodní meloun a bílé hrozny, vždy mi úžasně provoní koupelnu. Navíc mají i skvělý design.


Jinak jsem objevila i konečně mně vyhovující bylinný šampón, jelikož poslední dobou mi vůbec žádné šampóny nevyhovovaly, měla jsem po všech vlasy těžké, rychle se mastící, nebo vysušené. Ale tento výborný šampón od značky Garnier s pěti bylinami mě opravdu překvapil a ani v sobě nemá tolik chemických složek, hlavně je bez zbytečných silikonů, které vlasy zatěžují.


Mějte a smějte se krásně ..... :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama