Únor 2013

Cvičíme zumbu s youtube

12. února 2013 v 8:37 ►POSTAVA
Ahojky, mám tu pro Vás pár písniček zumby i s choreografií, které stojí za to. Jak víte zumba je jeden ze sportů, kde posilujete všechny svaly a zároveň pálite spoustu kalórií a to vše zábavným způsobem! Kdyby měl někdo zájem o další videa, stačí napsat :)

Pro video stačí kliknout na obrázek

1. Shake It - choreografie určená hlavně pro posílení spodní části těla (nohou)

http://zumba.hox.cz/images/zumba3b.jpg

2. Fica, jedna z mých oblíbených, choreografie taky spíše zaměřená na posilování nohou

http://zumba.hox.cz/images/zumba3b.jpg

3. PSY gangnam style - a kdo má rád tento hit může si i zatančit :)

http://zumba.hox.cz/images/zumba3b.jpg

Řasenka Rimmel Scandal eyes

12. února 2013 v 8:24 | Salome |  RECENZE

Určitě znáte tuhle dobře propagovanou řasenku, která ovšem je trošku dražší, proto se člověk vždy zamyslí, aby se mu opravdu vyplatilo pořídit si tento produkt. Značka nabízí dvě barvy- základní černá a extrémně černá. Ovšem podle mého názoru je to na stejný brdo, lidské řasy jsou tak, jako tak tmavé, takže rozdíl je nepoznatelný.

Jako každá řasenka i tahle slibuje dokonale dlouhé řasy a to díky kartáčku. Na velikost řas záleží samozřejmně především na kartáčku a tahle řasenka kartáček výborný, ovšem konzistence řasenky je horší.
Na kartáček se mírně lepí, je hodně tekutá, to však v ničem nevadí, pokud si zrovna neumatláte řasenku při otření tohoto drolení. Balení je klasické - 12ml. Tento typ nedělá voděodolnou konzistenci.

Výsledky na mně testované :) jsou neutrální, není to špatná řasenka, já osobně jsem si pořídila extreme black a nijak výrazně černá mi nepřipadá. O konzistenci jsem se zmínila, ale na aplikaci to nemá žádný podstatný vliv. Kartáček je dobrý a vzhled super, akorád rozměry řasenky jsou větší, aby vypadala ,,objemně" a to mi vadí v kosmetické taštičce :). Znám i levnější a snad i lepší řasenky, jako je např. Esencce big lashes waterproof, která je i voděodolná. (Kolem 80Kč)

Cena řasenky Rimmel London Scandal eyes 12ml, 199Kč

http://www.simonelovesmakeup.com/wp-content/uploads/2011/12/IMG_0863-1024x768.jpg

http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/380050/380050_l.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-UM3YMAKIPmI/T0Vxmsn_SWI/AAAAAAAABA8/iA44ZJqlSAw/s320/get%2Bbig.png

Rimmel London match perfection rozdíl

12. února 2013 v 7:43 | Salome |  RECENZE
Už dlouho, doporučeně od mé sestry používám tento make-up. Nejdřív jsem si jej koupila v pumpičce a byla jsem spokojená, dlouho vydrží, celkem dobře kryje, nedělá žádné fleky, krásně sjednocuje pleť a cena je přijatelná. Poté jsem ale objevila stejný produkt této značky akorád ve skleničce, měli jej v akci a proto jsem si řekla, že make-up ve skleničce zkusím. A taky jsem nelitovala!

Rozdíl: make-up ve skleničce déle vydrží, má větší hustotu a lépe kryje, balení se vejde do kabelky (kosmetické taštičky), je o poznání menší než pumpička

Cena: ve skleničce (cream gel) 18ml- kolem 190Kč; v pumpičcce 30 ml - kolem 200Kč

Kdo si přeje skvělé krytí, dlouhou výdrž a make-up si bere sebou rozhodně doporučuji cream gel. Ale pokud je Vaše přání pleť rozjasnit, sjednotit bude pro Vás lepší větší množštví v pupičce. Make-upy obsahují i UV faktory proti slunci.

http://proslecny.cz/wp-content/uploads/moznost-227-True-Ivory-103-1.png http://images-its.chemistdirect.co.uk/Rimmel-Match-Perfection-Foundation-Ivory-180534.jpg?o=Tykb6oMw5omcUozZoCGnQPnI2j8j&V=kB9n