Srpen 2012

Škola & bar .. kdyby :-D

31. srpna 2012 v 13:14 ☻ZÁBAVA


možná by to tam bylo snesitelnější :-D

Super adrenalin

31. srpna 2012 v 13:13 ☻ZÁBAVA
Šli by jste do toho? Já ne :-DLaky na podzim

31. srpna 2012 v 13:12 ►MÓDA
Krásné barvičky laků, které se na podzim hodí nejvíce..


Včerejší krásné nebe

30. srpna 2012 v 14:21 | Salome |  MŮJ DENÍČEK
Ahojky všichni,
včera jsem si nemohla nevšimnout toho krásného úplňku, ale nešlo by jenom o ten, ale ty mraky nádherně uspořádané před celým měsícem.. Patřím spíše mezi ty lidi, co nebe obdivují, ale nejsou do něho nijak zažraní, ale když vidíte fakt něco krásného tak to hned nebudívá pocit romantiky a udivení.. A hlavně ty barvy..zářící měsíc spolu s namodralými lehce světlými mraky...no náádhera. V Brně na Lesné to šlo tedy vidět krásně, takový úplněk jsem asi ještě nikdy neviděla..Škoda jen že jsem to nemohla vyfotit,...měla jsem usebe jen mobil a ten by to nezachytil..Myslím že ani můj foťákl s 12mpx a 8x zoom ne..

Proto jsem dávám jenom ilustrační (neoriginální) obrázek .. včera byl měsíc s mraky ještě hezčí!

Maníkova pizza - názor

29. srpna 2012 v 10:53 | Salome |  ♥ÚVAHY
Ahoj všichni,
včera jsme byly s přítelem na pizze u firmy "Maníkova pizza,, zaujal mě jejich leták, jelikož byl napsaný v Brněnském hantecu (špenátová pizza-zelená jak Prígl (pro nebrňáky jak Brněnská přehrada) :-D ) Ačkoliv nám s přítelem jejich zvláštní názvy a hantecky napsaný jídelní lístek spíš připadal trapný. Co se mi ale velmi líbilo byl upoutávající videoklip na jejich stránce, nebo i jejich červená auta s blikacím názvem na střeše PIZZA ( místo TAXI ) :-) Cena taky nebyla nijak drahá, jedna pizza 630g stála 119kč-149kč. Bohužel i kvalita této ceně odpovídala, na pizze nešel vidět ani žádný okraj, těsto bylo moc tenké, bez chuti, ingredience velmi rozteklé (nedořešené zpracování). K tomu ten úžasný číšník restaurace, který si nedokázal vůbec nic uspořádat, na lidi tam vyřvával a měl totálně neprofesionální chování v práci (a mně donesl místo citrónového Radlera pomarančovýho a jediné co řekl: ,,Nevadí tolik ne?").
Pizzerie se nachází ve více míst ČR od Brna do Olomouce, Bohunína, Prostějova, Zlína,atd....
Jejich stránky najdete na www.pizzaprotebe.cz

PS: jde vidět že je to česká pizza ... nad Italy ještě nemáme :-)

Alpa masážní bylinný gel

28. srpna 2012 v 11:10 | Salome |  RECENZE

Jak už z názvu zní- je to gel na masáž, speciálně určený pro ošetření nohou po dlouhém stání a chození, člověk by si řekl něco výborného po jeho celodenní práci. Značka je Alpa, což je známá, dlouholettá značka, které důvěřují i naše babičky za poměrně dost dobrou cenu ( 100ml kolem 50kč). Já si výrobek koupila jelikož mně dost často bolívají nohy z důvodů plochosti nohou a z toho, že mi celá moje váha (a to že je je dost:-)) soustředí na paty, takže po dlouhé vycházce mývám často peklo.

Popis z internetu:
Je určen k ošetření nohou unavených po celodenním stání, k omezení pocitu "těžkých nohou". Účinné látky v kaštanovém extraktu a rozmarýnová silice mají uklidňující a osvěžující účinky, příznivě působí na cévní systém, především na žíly. Gel se dobře vstřebává a nezanechává na kůži lepivý pocit.

Můj názor:
Já gel zkoušela s partnerem na záda a nelítostně pálil, i když vím, že je určen na nohy, myslím že i ty by tu pálivost asi neunesly takže gel půjde tedy nevím kam...Po asi 10ti minutové masáži jsem necítila z pálivosti záda a přítel zase ruce, bohužel ani sprcha nepomohla- až čas mě z toho vysvobodil-pálivost ustala si za 30 minut.

Sliby..chyby.

28. srpna 2012 v 9:20 | Salome |  ♥ÚVAHY

Tento článek bude asi znít trošku pesimisticky i když jsem velká optimistka- ale co opravdu nemám vůbec ráda jsou sliby, ať už mi kdokoliv cokoliv slíbil, nikdy to nesplnil, opravdu -NIKDY! Já osobně sama neslibuji vůbec, protože na tohle slovo začínám být asi trošku alergická a když mi někdo dá slib, ani si ho k srdci neberu, nikdo by co si pamatuji nepřekvapil tím, že by svůj slib dodržel, napopak většinou dodržují pouhá plácnutá slova. A proto si taky většinou z naslibovaných řečí nic nedělám a už při pouhopouhým začátku tak nějak vím, že se nesplní- kdo ví- možná to je výhoda a ušetří mě zbytečných trápení. A jak to máte vy? Děje se tohle snad jen mně, nebo v dnešní době berou všichni slibované věci/skutky na lehkou váhu a jsou sobečtí tak, že na to zapomenou a nebo se na to úplně vykašlou??

Móda pletenin od Ganipe

27. srpna 2012 v 18:46 ►MÓDA
Krásná móda pletených hadříků od značky GaNiPe se mi velice líbí, hned bych si všechny na obrázcích níže pořídila! Navíc musí na podzim hezky hřát a přitom vypadají sexy-dokonalá kombinace! Líbí se vám taky tolik co mě?? A NAVÍC! Pokud se ti nechce plést můžeš předložit svůj návrh jedné šikovné paní Gabriele, která tuto práci miluje a dělá ji s láskou i pro spoustu modelek a ona ti na míru uplete vše co budeš chtít!
Její módu a inspiraci najdeš na www.ganipe.eu
Nový design konvice od Karima Rashida

27. srpna 2012 v 18:33 | Salome |  ►MÓDA
Světoznámí designér Karima Rashida vymyslel nový vzhled konvice a váh, který ozdobí nejen vaši kuchyni, od teď už nemusí být vaše kuchyńská linka ve stejném duchu dřeva, nebo nerezu, nepřijatelnější je však taky cena. Digitální váha stojí okolo 800kč a konvice cca 1200kč, nojo, za módu se připlácí pořád dost. Pořídily by jste si některou z nich?? Na mě osobně působí motivy do kuchyně trochu přeplácaně-ale do moderní proč ne. I když kdyby ste si sladily třeba jen některé výrobky konvice by nemusela i v obyčejné kuchyni vypadat špatně, váhu bych si ale nepořídila.