Červenec 2012

Erotický hřející lubrikační gel

21. července 2012 v 9:09 | Salome |  RECENZE
S partnerem jsme chtěli už dlouho vyzkoušet něco nového na potěšení pro oba partnery, vybraly jsme proto erotický lubrikační gel od značky LONA, který má být mírně pálivý a hřející, prokrvovat sliznici- já osobně jsem na něj byla natěšená už dlouho a těšila jsem se z jeho výsledků- ten mě však zklamal. Cena nebyla nijak drahá - menší zelená tubička stála pouhých 79kč - zakoupeno v Erotik shopu. Výsledek mě však neuspokojil, gel sice co je pravda pálil, ale nikterak příjemně.
Mé myšlení bylo, že mi to více rozproudí krev a tím snáze dosáhnu orgasmu- to se však nestalo, slouží sice jako dobrý lubrikační gel, ale to je tak všechno- i tak ho nerada používám a po sexuálních hrátkách radši jdu hned smýt. Můj partner má na gel stejný názor, proto nás na plné čáře zklamal.

Avšak neslyšela jsem na něj jen negativní názory, gel spoustě lidem vyhovuje a spíše se líbí kvůli mírnému pálení. Já jsem asi však citlivější typ, tudíž pokud o sobě víš, že jsi také, raději sáhni po jiném gelu a nebo si kup na zkoušku menší tubičku.

Jak spálit 100 kcal

20. července 2012 v 11:19 | hubnem13spolu |  ►POSTAVA
10 min skákání přes švihadlo
13 min běh (8km/h), spinning, squash
14 min tae-bo, plavání, volejbal
15 min tanec, rychlá chůze, kick box aerobik, horská turistika
20 min venčení psa, volejbal
25 min nakupování
30 min procházka
34 min úklid
38 min vaření
41 min vysávání
51 min řízení auta
1hod, 5min psaní na stroji
1hod 48min spánek

Stíny, které vydrží?

9. července 2012 v 12:39 | Salome |  ►KRÁSA&PÉČE
Hledáte už dlouho stíny, které vám vydrží celou party, nebo i spánek u přátelů? Mám pro vás tip na Rimmel oční stíny, jsem s nimi velice spokojena, barva je kontrastní, pestrá, když se namíchá na kouřové líčení-vypadá skvěle. A vydrží vám dokonce i celou noc spánku na druhý den ! Cena se pohybuje okolo 100-150Kč za paletku, ale i jednotlivou barvu. Seženeš ji skoro v každé lepší drogérii. Navíc dostaneš ke stínům i praktický aplikátor- na jedné starně klasický, na druhé zúžený k vnitřímu oku.


Chceš, aby ti stíny déle vydržely?
Zkus si na oční víčka dát trošku make-upu, poté aplikuj stíny.

Chce Tě vyměnit za jinou?

9. července 2012 v 12:23 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY
Máš přítele a ten se začal "nenápadně,, scházet s jinou dívkou? Můžeš v tom vidět něco, co není pravda, ale možná se jim rýsuje dokonalá láska - a z té tě mohou vynechat. Pokud je někde na blízku tvá ,,sokyně" určitě není na škodu dávat si větší pozor, ještě jeho srdce neulovila, ale může se to stát! Předejdi tomu!

1. Kamarádka
Může to být nenápadná kamarádka, s kterou si rozumí a občas se s ní vídá a žádá ji o rady. V tomto případě se není vůbec čeho bát, ikdyž tu nějaké ALE vždy je. Kluci mohou mít kamarádku ,,pro rady" a tyto dívky je nijak nepřitahují, jak zjistíš, že TA s kterou se vídá je kamarádka? Jednoduše si spolu zajděte na kafe nebo pivo a pozoruj, jak se k sobě chovají oba dva.
1.Pokud Tě s ní nechce seznámit, je to jasné - snaží se ji získat a tebe má jen jako ,,zadní vrátka" aby nebyl sám. V tomto případě radši váš vztah ukonči, pokud o tebe bude mít zájem-vrátí se a s kamarádkou už se nejspíš vídat nebude. Pokud bude mít zájem o kamarádku, možná mu to ulehčíš, ale především to ulehčíš sobě!
2. Jestli jste spolu už někam vy 3 šli, můžeš mít ve svém příteli velkou důvěru, kdo by přeci ukazoval svou přítelkyni, něco jako ,,soupeřku" ve vztahu? Pozoruj , jak se k sobě chovají, jak spolu mluví a jestli se sebe dotýkají - i před tebou! Není velmi přijatelné, pokud jí drží dveře, zasunuje židli a ve všem jí pomáhá, aby se jí dvořil a to ,,jen proto", že je dáma.

Buď lepší, než ona!
Chovej se přátelsky, směj se a dělej vše, co má na tobě tvůj přítel rád, scénami ničeho dobrého rozhodně nedosáhneš.

2. Vybírá se mezi ní a Tebou
Pokud ho okouzlila jiná dívka, je to jasné- ve vašem vztahu není něco v pořádku a je třeba jej ukončit. Spousta slečen tuto ,,mýlku" odpouští, ale věř mi, že se to bude opakovat a nebude to už nikdy mít smysl. Pokud jej už dokáže učarovat nějaká slečna a nakonec si stejně vybere tebe, buď si jistá, že v krátké chvíli se najde zase jiná- a nakonec tě vymění. Já sama mám v tomhle také zkušenost a to se jednalo o kluka, co mě převelice miloval-a přesto to mezi námi neklapalo. Tyhle výkyvy se stále opakovaly. V této chvíli si musíš hold říct, že LÁSKA NENÍ VŠECHNO. Důležitá je též tolerance, důvěra, chování k tvé polovičce......

3. Uvědom si svoji cenu
Jestli už se něco takového stane, vždy si uvědom svoji cenu. Začni myslet sama na sebe- co je na tobě hezké, v čem vynikáš a v čem jsi dobrá, a když kluk nemá zájem o takovou holku jako jsi Ty, má prostě smůlu. Hodně kluků naši cenu nemusí vidět a jdou ke 100xhorší, ale to si také piš, že na to doplatí! Ne nadarmo se říká - Není všechna krása, co se třpití. A pokud si místo Tebe vybere nějakou zlatokopku, nebo růžovou bárbí, né dlouho to vydrží a né dlouho s ní bude šťastný. Nikdy nedělej žádné scény ( i když máš sebevětší chuť mu říct, co je to za darebáka )protože tím akorád shazuješ svoji cenu. "Nechceš mě? Máš smůlu, za Tebou stojí řada,, (normálních kluků, co tvé vlastnosti ocení!)

4. Nesleduj je
Pokud už jsi ho nechala, nebo si vybral tvoji sokyni, nesnaž se je sledovat, jak si rozumí, či jaká ona je, proč si ji vybral a jak se jim spolu daří, jak dlouho jim to vydrží.... K ničemu ti to nebude a akorád se budeš trápit, takže telefoní číslo smazat! Přátelství na facebooku - odstranit!

5. Měl s ní úlet, nebo ji políbil?
V tom případě od takového kluka rychle ruce pryč! Radši ho přenechej jí, kde ji to za její vděčnost oplatí zase u nějaké jiné.. Tenhle kluk už nestojí za pohled.

A jestli se nedokážeš smířit s tím, že ti kluka přebrala, přečti si můj - na vlastní kůži prožitý TENTO článek.