Čeká mě Anglie...

12. dubna 2012 v 17:14 | Salome |  MŮJ DENÍČEK
Ahojte milý čtenáři,

zbývá pouhý teden a už odjíždím na školní vzdělávací zájezd do Anglie na pět dní. Tohle přání jsem měla už i na základce, ale nikdy se mi tato možnost nedostavila, až doposud. Kompletně se vlastně podívám na více míst- Cambridge, Londýn a Paříš, jsou to tedy místa nejen v Anglii. Bydlet budeme klasicky v rodině po 3 lidech, já mám bohužel tu smůlu, že spolužačky zájezd zrušili kvůli příjmacích zkouškám na nástavby, já osobně dala přihlášku na soukromou školu, kde žádné příjmací zkoušky naštěstí nejsou. Takže mě hodí ke dvěma prvačkám, věřím tomu,že si to užiju aji tak :)

Termín závěrečných zkoušek se blíží a můj strach tak vrcholí. V poslední době mám docela dobré období, žádné velké zásadní problémy, teď jen doufám, ať mi příjde dopis z Elda, že mě vezmou... Přihlásila jsem se na nástavbu -podnikání, není to totožné s mím oborem a není to totožné ani s tím, co chci v životě dělat, ale jelikož je maturita v dnešní době základ, nemůžu proti tomu nic dělat. A co bych vlastně chtěla mít v životě jako svoje zaměstnání? Už od malička mě vždy šlo masírovat, mám celkem sílu v rukách a aji cit, tudíž to vidím na rekvalifikační kurz a snad mi v životě i výjde nějaký ten malý salónek jen pro sebe.

Začíná pomaličku léto a proto se snažím i trošku zformovat postavu chozením na zumbu-což je opravdu velice skvělý a zábavný způsob! S mím jídelníčkem to bohužel jde ale těžce...:) proto přemýšlím i o plavání, což je taky skvělý způsob-nenadřeš se u toho a plavání mě vždy bavilo :-) a navíc se zapojují (jako u zumby) všechny svaly.

Začátek dubna je celkem deštivé počasí v Brně, tak snad se to hned zlepší abych mohla dodat i ježdění na inline bruslích (kolečkové brusle) a byla i hned lepší nálada a sezení na zahrádkách-už se moc těším !

Loučí se Vaše Salome, přeji hezké jaro...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama