Duben 2012

Podprsenka vyztužená VS. push-up a proč nenosit push-up každý den!

26. dubna 2012 v 14:11 | spravnapodprsenka.cz |  ►POSTAVA
Rozdíl mezi vyztuženou podprsenkou a podprsenkou push-up poznáte pohledem z druhé strany - tedy z vnitřní strany košíčku. Vyztužená podprsenka má o něco tlustší košíčky než nevyztužená podprsenka, ale nemá uvnitř žádné vycpávky. Oproti tomu push-up podprsenka má na spodu košíčku vycpávky nejrůznějších velikostí, mohou být také vyndavací. Nejčastěji jsou to však měkké "polštářky" ve spodní části košíčků.

Spousta děvčat zejména v mladším věku miluje push-up podprsenky. Jsou prostě úžasné, že ano? Můžete si jimi zvětšit prsa až o dvě velikosti! Tak jaký je vlastně ten problém s push-up podprsenkami a proč by se neměly nosit každý den? Problém je v tom, že vycpávka stlačuje prsní tkáň a prso je drženo v nepřirozené pozici. Jak už sám název push-up napovídá - prso je stlačeno směrem nahoru. Názorný a velmi efektní příklad najdete v následujícím obrázku:


Podívejte se, co nám vycpávka s prsem udělala. Opravdu si chcete takto ničit prsa každý den? Zejména mladé dívky si to možná neuvědomují, jelikož mají ještě prsa hezká. S každodenním nošením push-up podprsenek však hezká dlouho nezůstanou. To, že vycpávka stlačuje prso, má jeden velmi negativní efekt, který se dostaví o tolik dříve, než by musel - povislá prsa. Nemyslete si však, že se to týká pouze velkých prsou! Povislá mohou být i malá prsa!

Ženy dnes chodí na plastiky, aby spravily to, co jim roky a gravitace vzala - krásná prsa. Přitom řešení je tak jednoduché, koupit si správnou velikost podprsenky a neničit si prsa v push-up podprsenkách. Samozřejmě, gravitace je gravitace, ale nemusíte jí ještě pomáhat ;) Dokážete si představit, co musí s prsy dělat, dnes tak oblíbená, push-up podprsenka zvětšující o dvě velikosti? Pokud jste někdy tuto podprsenku držela v ruce, jistě mi dáte za pravdu, že je to pro prsa katastrofa.

Samozřejmě neříkám, že by se push-up podprsenka neměla nosit vůbec. Můžete si jí nechat na občasné nošení, třeba večer na párty. Ale pro každodenní nošení je push-up podprsenka naprosto nevhodná. Se správnou velikostí podprsenky budou vaše prsa vypadat mnohem lépe a se správným střihem (podprsenky s nízkým středem, plunge) dosáhnete stejného, ne-li lepšího efektu než s push-up podprsenkou.

O tom, jak najít tu správnou podprsenkou, najdete na www.spravnapodprsenka.cz

Nedaří se Ti orgasmus?

26. dubna 2012 v 14:05 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY
Všichni o něm mluví jako o sexuálním vyvrcholení, které je prostě úžasné. Z vlastné zkušenosti se strašně těšila na orální sex, všude jsem četla a slyšela jen samé básnění, jak je úžasný a ve finále to zas tak úchvatné nebylo. Proto jestli jsi ještě nezažila orgasmus, nemusíš se nikterak trápit, lidé hodně často s těmito věcmi přehánějí a pro tebe to ani tak úžasné být nemusí.

Základem je hlavně užít si samotný sex, najít na něm to dobré i bez orgasmu. Ale pokud jsi zvyklá,že jsi orgasmus vždy měla a teď máš nového partnera, s kterým ne a ne to jít je na čase se zamyslet, pokud ti na sexuálním vyvrcholení fakt záleží.

Na poprvé to většinou u nikoho moc nejde, proto vždy počkej minimálně dva měsíce, až se s partnerem oťukáte a navzájem se poznáte. Podle mě sex s láskou je mnohem lepší a proto i nemusí záležet právě na orgasmu, pokud jsi ho před tím nějak moc často neprožívala.

Pokud ti to však už příjde zvláštní a vadí ti to, bohužel musím ti říct, že né každý partneři si sednou. To znamená, že tvůj partner nemusí být špatný v sexu, ale u tebe mu to prostě nejde. A u jiné mu to půjde zlehka. Tady je už na tobě jak se rozhodneš, sice je pravda, že ve vztahu na sexu dost záleží,ale jak říkám,né každý partneři si v sexu mohou rozumět.

Máš spíš takový problém, že jsi s dosavadním partnerem orgasmy pořád měla a najednou ne? Snaž se prvně hledat chybu v sobě, na sexuální vyvrcholení působí např. stres, potrava.Pokud už jsi sama s tímto začla něco dělat a nepomohlo to, zkus si o tom promluvit s partnerem, můžete zkusit i jiné techniky, nebo zapojit sexuální hračky (např dráždivý lubrikační gel).

Rozhodně si myslím, že by jsi kvůli němu orgasmus neměla předstírat, ochuzuješ se tak sama o sexuální prožitky a navíc je to další stres a další faktor, proč orgasmu nedosáhnout.
Pozn. ženský orgasmus nemusí být jen mokrý, jak to mají kluci, většina žen právě tento druh orgasmu neprožívá, o tom, jestli ho máš poznáš určitě rozdílem od klasického sexu bez orgasmu.

Tipy jak prožít orgasmus najdeš v mém jiném článku v rubrice sex, zkus se podívat a načerpat nové tipy a prožitky.

Čeká mě Anglie...

12. dubna 2012 v 17:14 | Salome |  MŮJ DENÍČEK
Ahojte milý čtenáři,

zbývá pouhý teden a už odjíždím na školní vzdělávací zájezd do Anglie na pět dní. Tohle přání jsem měla už i na základce, ale nikdy se mi tato možnost nedostavila, až doposud. Kompletně se vlastně podívám na více míst- Cambridge, Londýn a Paříš, jsou to tedy místa nejen v Anglii. Bydlet budeme klasicky v rodině po 3 lidech, já mám bohužel tu smůlu, že spolužačky zájezd zrušili kvůli příjmacích zkouškám na nástavby, já osobně dala přihlášku na soukromou školu, kde žádné příjmací zkoušky naštěstí nejsou. Takže mě hodí ke dvěma prvačkám, věřím tomu,že si to užiju aji tak :)

Termín závěrečných zkoušek se blíží a můj strach tak vrcholí. V poslední době mám docela dobré období, žádné velké zásadní problémy, teď jen doufám, ať mi příjde dopis z Elda, že mě vezmou... Přihlásila jsem se na nástavbu -podnikání, není to totožné s mím oborem a není to totožné ani s tím, co chci v životě dělat, ale jelikož je maturita v dnešní době základ, nemůžu proti tomu nic dělat. A co bych vlastně chtěla mít v životě jako svoje zaměstnání? Už od malička mě vždy šlo masírovat, mám celkem sílu v rukách a aji cit, tudíž to vidím na rekvalifikační kurz a snad mi v životě i výjde nějaký ten malý salónek jen pro sebe.

Začíná pomaličku léto a proto se snažím i trošku zformovat postavu chozením na zumbu-což je opravdu velice skvělý a zábavný způsob! S mím jídelníčkem to bohužel jde ale těžce...:) proto přemýšlím i o plavání, což je taky skvělý způsob-nenadřeš se u toho a plavání mě vždy bavilo :-) a navíc se zapojují (jako u zumby) všechny svaly.

Začátek dubna je celkem deštivé počasí v Brně, tak snad se to hned zlepší abych mohla dodat i ježdění na inline bruslích (kolečkové brusle) a byla i hned lepší nálada a sezení na zahrádkách-už se moc těším !

Loučí se Vaše Salome, přeji hezké jaro...

Jak se starat o nohy chodící v podpadkách

12. dubna 2012 v 16:59 | Salome |  ►KRÁSA&PÉČE
Určitě znáte ten skvělý trik, jaký zázrak s tvými nohami dokáží udělat podpadky. Vypadají sexy, vypnou ti nohy a jsou 100% ženské a to chlapy přeci milují :) navíc mohou mít příznivé vlastnosti v oblasti sexu, mohou ženám zlepšit sexuální prožitky jelikož nutí zapojoval svaly v podbřišku a pánevního dna (což je jakoby takové posilování).

Rádi však nemají,když si stěžujete na bolavé nohy a ukazujete jim krvavé polštářky na šlapkách, negativní vlastnosti nošení podpadků a vůbec jakékoliv negativní vlastnosti by měly zůstat tajemstvím.

Já osobně s podpadky velké zkušenosti nemám, narozdíl od mé sestry, která si klidně vyšlápne na 12cm podpadcích. Měla jsem vždy radši pohodlné tenisky,které jsem měla pouze jedny za rok. A to je přeci taky nuda, já si sice stěžuju, že sestra má miliony bot, ale za to jí vydrží při střídání pár let,naopak od mých tenisek,které mi vždy vydržely jen jeden rok.

Boty je třeba měnit, kvůli hygieně i jejich životnosti a taky o ně trochu pečovat zvlášť jedná-li se o lodičky-zkus ochranné spreje na boty, nejsou zbytečné a určitě pomůžou. Ale teď k věci- jak všechny známe za krásu se musí trpět, to je sice pravda, ale v dnešní době si to můžeme i usnadnit. Vzpomínám si, jak sestra měla z podpadků krvavé puchýře a ztvrdlou kůži na šlapkách, nyní už je její kůže tak ztvrdlá, že vůbec nevnímá bolest.

A jelikož já začínám, tak vysoké podpadky nemám šanci nosit, proto nosím jen ty, v čem umím trochu chodit a zároveň v tom nějaký čas vydržím. Určitě není dobré nosit podpadky pořád, deformují nohu a zkracují svaly -a to pak když se postavíte "na vlastní nohy,, to by jste viděli tu bolest....


Nejčastějším problémem vyššího podpadku je dření polštářků na šlapkách-to já jsem vyřešila skvělou věcičkou! Úžasné vložky do bot z Daichmanu dělají své. Já jelikož mám ještě plochou nohu a všechna váha se mi soustřeďuje na paty, bych měla nosit trošku podpatek a mým nohám to jen pomůže. A právě tyto vložky mají vystlanou i patu a polštářky u šlapek, což je do lodiček úplně úžasné! Vždy mě trápilo pálení noh, když jsem dlouho chodila, nebo trsala, zvlášť když si člověk sedne,nebo druhý den po flámu..jsem vždy umírala bolestí.

Tak tedy, jak ošetřoval chodidla začínajících dám chozením na podpadkách?
1. pemza-tu určitě všechny znáte, víte jak se používá. Je jedno jakou si koupíš, důležité je "brousit,, chodidla alspoň jednou týdně.
2.hydratace-nepodceňovat, použij nejlépe lepší (a né hydratační) krém, nejlepším příkladem je klasická bílá univerzální Indulona,která kůži vyživuje. Vadí ti mastnota a omezuje tě v dalších činnostech? Nejlepším řešením je před spaním si pořádně namazat chodidla, strčit do ponožky a zalehnout.
3.vložky do lodiček-zabraňují dření chodila ať už na patách, či polštářcích a nechutným puchýřům, vybírej jen ty kvalitní, určitě se do tvého zdraví a pohodlí vyplatí investovat.
4.gelové vložky- pokud ti bota úplně nesedí, dře tě, nebo často se tak stává i u nových bot, kup si v jakémkoliv obchodě s botami gumové pomocnice, které zabrání dřením a krvavým místům (nejčastěji se tak stává u kotníků) koupíš je v rozmetí od 70-200kč.


Když jsou nohy bolavé...
Jednoduše jim dejte klid a chvíli nenoste podpadky, jestli se ti objeví puchýře snaž se o nohy pečovat hydratací a doma chodit v nějakých větratených, pohodlných papučích bez ponožek.

Hlavně nezapomeň, že lodičky nejsou žádnou vycházkovou obuví a nemělo by se v nich chodit příliž dlouho a taky né pořád, doma si dopřej chůzi na boso. Pokud se na podpadkách teprve učíš, vybírej si ty menší a pomaličku přecházej po vyšší. Mnohem lepší pro začáteční chození jsou lodičky na klíku, u kterých je podepřené celé chodilo.

Takže podpadkúm zdar !