Březen 2012

Wilkinson Quattro Bikini

20. března 2012 v 10:30 ☻ZÁBAVA

klikni na obrázek a videoklip se ti přehraje

Přes noc třicítkou

20. března 2012 v 10:22 ☻DOPORUČENÉ FILMY
Poster k filmu Přes noc třicítkou
Komedie, Romantický, 2004, USA

Popis: S pomocí kouzelného prášku se třináctiletá Jenna Rink přenese ze své otřesné přítomnosti do úžasné budoucnosti. Přes noc se stane okouzlující TŘICÍTKOU se vším, co si kdy přála, ale s výjimkou svého nejlepšího kamaráda Matt. Navenek dospělá žena teď musí pomoci malé holce uvnitř najít skutečnou lásku, kterou tak nečekaně opustila...
Můj názor: Skvělý film i na zapřemýšlení, doporučuji.


Hodinky

20. března 2012 v 10:15 | Salome |  ►MÓDA
"Dokonalost záleží na maličkostech,,
Známé pravdivé přísloví-hodinky jsou moderní a praktické!

Co by jsi měla vědět:
- vždy se nosí na levé ruce
-nezapomeńte se řídit informacemi, kolik ATMosfér mají a jak hluboko do vody s nimi smíte
-výměny koženého pásku stojí okolo 500,- zatímco kovový 1000,-
- na všechny hodinky ze zlatnictví se vztahuje záruka
-pokud ti bude kovový pásek příliž velký, stačí poprosit a zmenší ti ho během 15minut
-nemusí ukazovat jen čas, ale i denní dobu, datum, aj.

Určitě je lepší si alspoň trochu připlatit a cítit se s nimi dobře :-)

Podle mě jsou v této době moderní klasické analogové, proto jsem dávám jen ty.

FESTINA- dražší značka, ale má svůj osobitý styl.
FESTINA F 16397/1 Ceramic | HODINKY, šperky - HODINKY - FESTINA - DÁMSKÉ - KLASICKÉ (společenské) ◄4.200Kč Festina 16021-B ◄2.900Kč

Festina Nine 16224/B ◄4.900Kč Porovnání ceny Festina Multifunction (16524/2) ◄3.300Kč
více na www.festina.cz

SCREAM - známá levnější značka hodinek
Dámské i Pánské hodinky SCREAM SC550-13867B ◄1190Kč Dámské hodinky SCREAM SC405-14675C ◄875Kč

Dámské hodinky Bentime 003-15291D ◄685Kč Dámské i pánské hodinky SCREAM SC490-S4957B ◄1060Kč
více na stránkách www.super-hodinky.cz

CASIO - velmi známá značka za přijatelnou cenu
◄899Kč ◄1290Kč
◄1390Kč ◄1690Kč
více na www.hodinky.cz/casio

DKNY- velice známá značka zabývající se nejen hodinkami, dražší, pochází z New Yourku.
◄3550Kč ◄6250Kč
◄4250Kč ◄3 000Kč
více na www.hodinky.cz/DKNY

To byla malá ochutnávka pro chuťové buňky, pokud stojíte o více značek, podívejte se např. na www.hodinky.cz.

Stojí muži o dokonalou partnerku?

12. března 2012 v 18:21 ♥SEX&VZTAHY
Pochopitelně pominu úsměvné statě typu, že ideální žena má v sobě zabudovaný knoflík s nápisem STOP, příp. RESET, jednou rukou vaří, druhou servíruje, třetí čepuje pivo, sama si pak zkrátí řetěz v kuchyni, když jde v telce fotbal, a při tom všem má na sobě dráždivé prádélko. Toto opravdu těžko některou z nás dožene k tomu, aby se chtěla takovému modelu podobat.

Ale já mám na mysli takové články, které nám ženám nenápadně, přesto velmi zákeřně podsouvají ony mužské představy o ideální partnerce, které v myslích mnohých z nás zanechají nesmazatelnou stopu. Takové ženy pak propadnou touze stát se tou dokonalou a při honbě za tímto titulem často sklouznou k sebedestruktivnímu pojetí života a uchopení partnerského vztahu.

A nekončí příliš šťastně. Vybičují se k maximálnímu výkonu, kdy se snaží být zároveň skvělými manželkami, milenkami, matkami, uklízečkami, já nevím čím vším ještě, každopádně pak dojdou zákonitě k nezdaru a následné frustraci. Protože pokud se snažím současně se líčit, žehlit, hrát si s dětmi a vařit, tak minimálně to jídlo připálím.

Takže zjistím, že dosáhnout cíle je nemožné, a podle psychologů pak nutně přichází flagelantská fáze se sebetrestajícími postupy. Jenomže, milé dámy, z vlastní zkušenosti dobře vím, že je toto úporné snažení, hraničící někdy až s posedlostí, vlastně úplně zbytečné. Když to včas pochopíte, spasíte svou duši a ještě se u toho nasmějete.

Nová britská studie zjistila, jaké vlastnosti by perfektní žena měla mít. Tři čtvrtiny nezadaných mužů, kteří v průzkumu byli zpovídáni, míní, že jejich dívka by měla dbát na postavu, 89 procent si zároveň představuje, že ideální dívka by měla ráda a hodně jíst. Měla by být přitom štíhlá, mít dlouhé vlasy a být dost krásná i bez make-upu.

Měla by umět výborně vařit, umět se vypravit za deset minut, ale vypadat přitom krásně, vydělávat dost peněz, ale zároveň být výkonnou hospodyňkou a dobrou matkou jejich dětem. Ale především by měla mít POŘÁD chuť na sex!
(horní text zkopírován ze superspy.cz)

Podléháme bulváru
Určitě se mnou budeš souhlasit, když napíšu, že naše vzory vídáme každý den na obálkách časopisu, v televizi, v televizních seriálech a filmech a hlavně z internetu a novin. Většina se řídí podle amerických trendů- umělé dlouhé řasy, velká většinou silikonová prsa, dlouhé vlasy, bezchybná pleť, štíhlá postava, to je sen každé z nás, ale i tyto modelky mají i své nedokonalosti-pihy, znamínka, strie, které jsou na obálcích retušovány. A my pak jen vidíme ten krásný, jasná a zářivý efekt.

Photoshop
Nedávno jsem viděla video o jedné slečně, jak se maluje, na začátku videa byla krásný, upravená slečna s čistou pletí, dlouhými vlasy, výraznými oči, prostě dokonalá krása. A pak se před kamerou ukázala nenalíčená. Znechutnila se mi, červené výrazné pupínky po celé tváři, malé oči, rozcuchané vlasy...K dokonalosti nám tedy pomáhá i make-up, ale jaký kluk bude stát o takovou holku, kterou u sebe nechá jednu noc přespat a ráno se jí lekne? Takové slečny, z kterých my máme mindráky chtějí kluci většinou jen na jendu noc, kdy ji ráno už vidět nemusí, proto nemusíš být vždy perfektně a dokonale nalíčená, prostože v jednoduchosti je krása a když ukážeš svoji krásnou přirozenost, jen si tím polepšíš. Kluci zbožňují přirozenou krásu a většina z nich make-up pomlouvá a kroutí nad ním hlavou.

Skvělá postava?
Je jasné, že první konktakt při flirtování se vrhne z velké části i na postavu, ale nikdo neříká, že ji musíš mít dokonalou. Tak jako žádný člověk není nikdy dokonalý, věří mtomu, že každý na sobě najde nějakou věc, co se mu nelíbí a přitom by si toho druhý ani nemusel všimnout, zkuste tyhle svoje zvláštnosti použít jako přednosti.Např já jsem nikdy neměla ráda svoje pihy a chtěla jsem se jich zbavit, teď všem klukům tvrdím, že je to moje přednost a taky mi je chválí. A postava? Myslím si, že to je hodně o oblíkání, samozřejmně jde vidět když máš pár kilo navíc, ale dnes už jsou takové modely, ve kterých budeš vypadat skvěle i s těmy kily navíc a nebo naopak se v nich špíčky úplně ztratí, vyzkoušej co sluší Tobě (např. z vlastní zkušenosti pro větší bříško a boky jsou ideální legíny s dlouhým topem, či šaty).
Když sama vidím některé hubené holky jak se oblíkají, jako kluk bych se po nich ani nepodívala, ale když vidím i nějako uslečnu při těle, která je krásně oblečená a zdůrazňuje ženské křivky (např. pas nebo nohy, většinou to, co je na tobě štíhlejší) vypadá fakt dobře a zároveň i velmi zajímavě, je to něco trochu jiného a to mají kluci přeci rádi.


Ženskost
Myslím si, že muži na nás nejvíce zbožňují takovou tu ženskost, což je slabost (necháme, ať nám táhne ten nákup, nebo otevírá těžké dveře), musíme vždy krásně vonět a být oholené, trošku nalíčené, upravené a hlavně dbát na ženskost v šatníku, jestli nosíš pouze rifle, nebo sportovní oblečení, zkus si najít něco více ženštějšího, stačí si jen vyzkoušet pár modelů, střihů a sama zjistíš, c oti nejlépe sedí, dbej taky na doplňky, protože maličkosti dělají dokonalost.

Když o sebe budeš pečovat, muži Tě budou brát jako celek, tedy krásně oblíknutá, nalíčená, navoněná, tudíž půjdeš okamžitě do kategorie - krásná.

Chlap dokonalý být nemusí...
Zajímalo mne, zda i muži ,trpí' podobnou touhou po dokonalosti vůči své partnerce. Nikde jsem ovšem na uspokojivou odpověď nenarazila. Uspořádala jsem si tedy i já svůj malý průzkum a požádala své mužské přátele včetně již zmíněného psychologa o odpověď. A výsledek byl překvapivě shodný. Všichni do jednoho se mi téměř vysmáli...

Dozvěděla jsem se, že chlap je pouze teritoriální jedinec, tedy chrání si své území, kam logicky spadá i jeho samice, nelišíme se tím prý od primátů, ale to je asi tak vše. Chlapovi stačí k získání a udržení partnerky pouze např. sociální postavení. "Jsem akademik a ženy mi skáčou do postele samy, nepotřebuji být ani bohatý," řekl mi jeden.

Druhý zase prohlásil, že prý je důležitá hlavně zlatá kreditka a fyzická krása jde pak stranou. Názor odlišný, princip stále stejný. Muži si s tím zkrátka hlavu nelámou. Není na čase se tím začít také inspirovat?
(článek chlap dokonalý být nemusí zkopírován ze superspy.cz)

A jestli si lámáte teď hlavu nad dokonalostí, přečtěte si můj povedený článek: Kvůli němu na sobě nic neměň.