Únor 2012

Oplácení je nejhorší zlo

10. února 2012 v 12:32 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY
Určitě to znáš, cítíš v sobě zlo a chceš mu oplatit stejnou mincí, ba naopak-ještě hůře. Je to přirozená lidská vlastnost a nemusíš se cítit za špatnou, když svému miláčkovi chceš ublížit "na oplátku". A právě proto by jses v takových chvilkách měla zamyslet.

Nenapsal Ti jak slíbil? A ty přemýšlíš co dělat abys nevypadala jak vtěrka. A stále budeš čekat u telefonu a trápit se, místo toho, aby jsi zjistila co a jak a zbytečně netrápila třeba oba.

Když se dva mají rádi, neměly by si určitě ubližovat, a ikdyž už to ten jeden- třeba neúmysleně udělá, pokud tě má rád tak toho lituje a mrzí ho to, oplácet stejnou mincí by byla akorád cesta do pekel a vedla by jen k nenávisti, následně rozchodu, proto si vždy snaž udržet chladnou hlavu, být nad věcí a pozorovat situaci i ze stránky jeho, či nějaké kamarádky, které se to vůbec netýká, uvidíš, že příjdeš na věci, které by tě jinak vůbec nenapadly a nebo až pozdě, musíš se vždy snažit být o něco napřed a to zvládneš jen s chladnou hlavou a nadhledem.

Pokud ti nějak ublížil a ty sama vidíš, že se tím nějak netrápí, zkus pouvažovat proč, popř. si o tom s ním zkus promluvit, když uvidí, že tě to trápí, bude se snažit tě utěšit, pokud se ti vysměje, nebo nebude mít zájem, alspoň vidíš, co pro něho tvůj vnitřní klid (štěstí) znamená a co pro něho znamenáš ty.

Jak jsem už psala, zkus být vždy o krok napřed a řeš věci hlavně v klidu, nědělej mu nikdy! žádné histerické scény a už vůbec ne před jeho kamarády a ve společnosti. Sama musíš vidět, k čemu ty hádky vždy spějí... Akorád k nenávisti, ostudě, trápení, výčitkách a nikdy většinou nedopadnou dobře.