Ve vztahu mysli realisticky

11. ledna 2012 v 12:25 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY
Když ho miluješ není co řešit-známé heslo, které je pravdivé, ale každá karta má vždy dvě strany, stejně jako Tvůj miláček kterého můžeš vidět jako dokonalého, romantického kluka se může nakonec vyklubat jako pěkný hajzl.

Neupínej se na něj, je jasné, že s ním počítáš do budoucnosti, ale člověk si nikdy nemůže být jist nikým druhým, spousta lidí si není jisto ani samy sebou, takže nemůžeš nikdy vědět, co tě překvapí, proto si dávej pozor, aby pro Tebe nebyl na světě jediným důvodem, proč žít, celý život ho přeci neznáš ne?

Vztah se začne měnit po určitých obdobích- na začátku vztahu začíná velká zamilovanost a obdiv, druhý je pro nás neznámí, baví nás ho zkoumat a trávit s ním všechen čas, po roce však tato zamilovanost odpluje a vzniká jakási láska- období, kdy znáš partnerovu povahu, jeho negativní proporce, ale přesto ho máš ráda a jsi s ním ráda. Zhruba po 2-3letech (jak u koho) vzniká mezi dvěma lidmi pouze zvyk.

Měj vždy svůj život, a dávej si pozor, ať tě nikdy nic moc nepřekvapí, buď předvídatelná, nenakecávej si ty bláboly "to on by nikdy neudělal" protože do hlavy si navzájem bohužel/bohudík vidět nemůžeme. Mysli na své přátelé, stále se s nimi setkávej, i když teď už třeba né tak často, ale nezapomeň že oni tu pro Tebe budou s největší pravděpodobností mnohem déle než tvůj partner a zvlášť jim můžeš říkat úplně vše. Najdi si koníčky-zkus něco nového, třeba si zajdi na zumbu, do posilky, nebo zkus horolezectví, zkus něco co by tě mohlo bavit a navíc tvůj miláček určitě ocení, že se o své tělo i dobře staráš :-)

Nech pohádkování typu "budeme mít dvě holčičky a bydlet na krásné vilce, prostě dokonale spokojená rodinka" protože takové rodiny bohužel nikdy nenajdeš, v životě se setkáváš vždy s nějakými problémy a věř tomu že žádná rodina i když má dobré vztahy není dokonalá, to že vypadají šťastně může být velká tolerance a síla udržet to v sobě.

Zachovej si svůj životní styl-je jasné že člověk druhého mění k obrazu svému, ale stále pro tebe musí být rodina na 1.místě, přátelé stejně důležití a když potřebují pomoct nevykašlat se na ně jen proto,že jsi zrovna s ním. Neměn svůj styl oblékání pokud se to samo tobě nebude líbit a nestyď se za to co posloucháš-jednoduše-nesnaž se pro něj být dokonalá! Protože on tvoji změnu bude sledovat a najednou se z tebe stane úplně jiná holka, kterou on ale nechtěl (chtěl tebe jaká jsi). Vždy si pamatuj-pro dobrotu na žebrotu.

Neobětuj se celá jen pro něho, ano sice je ve vztahu důležitá, ale často vede k využívání, proto si nech zaplatit kino či večeři, nech ho aby tě doprovodil domů, nebo na tebe někde počkal. Měj svůj názor a neboj se ho prosadit, protože si myslíš, že jemu se to nebude líbit(potom se zkuste domluvit na kompromisu) jednoduše-neskákej tak jak on píská.

Láska je hold velmi složitá věc. "Kdo miluje míň, ublíží tím tomu druhému, kdo miluje víc, ublíží tím sobě"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama