Odmítání sexu vede k nevěře

1. ledna 2012 v 19:31 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY
Tohle téma mě napadlo zhlediska aktuálního vztahu mojí kamarádky s jejím klukem, já sama měla také takový menší problém se sexem s jedním mým bývalým, tudíž článek napíše zhlediska názoru mého i chlapského. Tudíž tento článek bude spíše povídání.

Začalo to pochvalama
Byla ještě panna a toho si hodně kluků v této době váží, měli ji za neposkvrněnou a na tzv. vyšší úrovni?.. Prostě slušná holka pro slušnýho kluka.Bomba.

Chtěla ještě počkat
A on na ni možná i mile rád počkal, než se plně rozhodla se s ním vyspat

Ale zjistila, že sex ji vlastně vůbec nebaví
A od té doby přešla ve vztahu jiskra, je sice pravda, že každý na to být nemusí, ale když si vezmete-je to přeci mladá holka-ta by to měla mít ráda.. Její kluk O.je z toho samozřejmně nešťastný, cítí se nemožně, jelikož se mu to před tím ještě nikdy nestalo.

Klukovi ubíráš sebevědomí
Každý kluk se chce cítit jako samec a uspokojit svoji partnerku- to je pro ně velmi důležité. Nemusí být však chyba jen v Tobě, říká se že většinou je chyba v tom chlapovi- ženu nepřitahuje a nijak nerajcuje-podobná situace se mi občas stávala s bývalým, kdy jsem se pro jeho potěšení do sexu občas i nutila a skončilo to tak, že mě vztah úplně ubíjel a on mezitím hledal jiné známosti. I pan O. chtěl svoji partnerku podvést, ale nakonec to neudělal.

Konečné řešení? Rozchod
Jak každý ví, sex je ve vztahu hodně důležitý, musí se o něm mluvit a bavit oba parnery- to že tě tvůj přítel ještě neuspokojil neber za problém-hlavně aby jsis sex vždy užila, protože ten kluk to cítí a vidí. A pokud vás sex moc nebere, nejspíš jsi zvolila špatného partnera a je zbytečné se trápit a zažít třeba i nevěru, která k tomu nejčastěji dochází(proč? protože kluk chce uspokojit holku aby se cítil jako kluk)

Nedělej ukvapené závěry
Nejdříve si můžeš zkusit sex nějak zpestřit-ať už mlsáním, nebo koukáním na porno filmy, sex v přírodě, nebo v jiném prostředí-hlavně tě musí partner přitahovat a ty jeho, proto nepodceňuj nikdy spodní prádlo, ani hydrataci pokožky, či oholené nohy-každá maličkost tvoří dokonalost.

Nemusíš se mít za špatnou
Jak jsem již psala-většinou je chyba v klukovi. Když to mezi vámi prostě nejiskří a sex nefunguje, nikdy se to nezmění s tím samým partnerem, ale nemusíš se obávat dalšího vztahu-já sama byla překvapená jak mě sex s dalších přítelem po mým bývalým strašně bavil a nikdy bych s ním nepřestala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama