Nepodléhejte zoufalství

31. ledna 2012 v 13:59 | Salome |  ♥DUŠEVNO
Každý z nás má jinou hladinu sebevědomí a každého určitě potěší, když o něj má někdo zájem, či ho pochválí. Berte však všechno s rezervou a každý, kdo vám řekne že vám to dnes sluší, nemusí být váš nejlepší kamarád, nebo vás může po odchodu pomluvit. Ale o tomhle jsem psát nechtěla, můj článek věnuji zoufalství holek ohledně partnerských vztahů.

Vše závisí na tvém sebevědomí, já jsem zastánce toho, že na každé holce, či ženě se najde něco pěkného, každý z nás je výjmečný něčím jiným, ať už se to týká povahy, či vzhledu, to co se tobě zdá jako velká nedokonalost a šerednost (např. pihy) se jiným může zdát roztomilé. A ty by jsi ze svých "odlišenin od druhých,, (např ty pihy)měla udělat přednost.

Důležité je, aby jsi se brala jaká jsi a měla sama sebe ráda. Divila by jses, ale to, co si o sobě myslíme a jak si věříme se hodně odráží na našem chování a vystupování. Sama jsem byla velmi překvapená, když mě jeden kluk řekl, ať si víc věřím a po tom, co jsem si nějak duševně opravdu dodala sebevědomí se mnou začal chodit a najednou jsem se mu moc líbila.

Nepropadej zoufalství když tě opustí přítel, nebo ti někdo zkritizuje tvoji postavu, nebo tělo, vždy odpovídej rafinovaně a upozorni na chybu i toho, kdo ti to řekl, všichni víme, že nikdo není dokonalý ( a pokud se ti tak někdo zdá rychle se vyveď z tohodle ohledu, protože celé tělo toho člověka nikdy nevidíš a spoustu věcí se dá v dnešní době zakrýt). Největší propadnutí zoufalství je začít chodit se zoufalcem, je to ten, který hledá jakoukoliv holku, neumí se chovat a vlastně se ti ani tolik nelíbí. A proč jsi s ním? Nejspíš proto, že nechceš být sama a chceš, aby ti někdo dodal sebevědomí a podržel tě. Ale v životě budeš muset vždy zvládnout vše sama a musíš si zvyknout, že ti každý bude chtít jen uškodit a pokud budeš vždy hledat pomoc u kamarádek, nebo u kluků dopadneš jednou hodně špatně.

Jasně, každý rozchod je těžký, ale určitě máš rodinu, která tě podrží, musíš vždy myslet pozitivně a nepropadat depresi, slzám a dělat ze sebe zoufalce a chudáčka, prostě vše proto, aby se on vrátil, takhle se totiž nejen nevrátí, ale nepříjde i žádný jiný. A čím si tímto pláčem pomůžeš? Vůbec ničím, budeš na tom ještě hůř a mít zkaženou náladu. Bohužel, musíš se naučit být trochu flegmatik, být nad věcí a brát to tak jak to je. A nakonec-
Na koncích je hezké to, že něco nového začíná.

Uchovej si proto svoji čest a pamatuj že trápení ti vůbec ničemu nepomůže.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jukniseonline jukniseonline | Web | 31. ledna 2012 v 14:09 | Reagovat

máš ráda fotoromány? na blog jsme právě jeden náš daly, tak se podívej :))

2 brown.eye brown.eye | E-mail | Web | 31. ledna 2012 v 14:11 | Reagovat

Dobre napísané  :)

3 Worrie Worrie | Web | 1. února 2012 v 16:14 | Reagovat

Komentovala jsi mi článek, ať se kouknu a stálo to za to. Je to perfektně napsané, nic bych tomu nevytkla!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama