Sex pro stydlivé

25. prosince 2011 v 9:20 | Salome |  ♥SEX&VZTAHY

Sex až po závodě?
Jestliže patříš mezi stydlivé lidi, nemusí tě vůbec nic trápit, stydlivých je na světě plno a kvůli svému ostychu sex rozhodně nevynechávají.

První problém asi bude s nahotou, nemusíš být ani nijak moc oplácaná a přesto se stydíš i když nemáš za co-to je zcela normální, vyřeší to sex k večeru s intimním lehkým světlem, nebo svíčkami. Tmavé světlo a šero bude nedokonalosti zkreslovat a sex bude tajemnější, navíc se budeš více soustředit na dotyky. Upřený pohled do očí je určitě taky krásný a navíc má velkou výhodu v tom, kam se dívá a pokud ne tam kam bys chtěla odvrať jeho pohled do tvých očí, nebo ho polib.

Pomoct ti může i hudba, která bude navodívat atmosféru a ty nebudeš mít pocit, že je vše jen na tobě, hold pokud se stydíš snaž se odvrátit každou malou pozornost hudbou a budeš se cítit lépe, přeci jenom někomu může připadat hodně trapné ticho, nebo vzdychání při sexu. Zkus zapojit všechny smysly, k hudbě můžeš přidat i aromatizovanou svíčku, nebo tyčinku.

Jestli jsi stydlivý typ, bude lepší, když vše budeš řídit ty, hrátky s pouty, nebo šlehačkou vynech a laskej partnera po celém těle, nebo mu i můžeš udělat masáž. Za takové holky mohou být chlapy akorád rádi, protože hýčkají většinou jenom je.

Vybírej sama polohy a neboj se říct ne, sám vycítí, že "to,, chceš řídit a nechá tě. Nejvhodnější poloha pro stydlivé podle mě asi bude "na koníčka,, kdy Ty budeš nahoře-tak si můžeš zajistit i skvělý orgasmus třením o jeho pánev.

A když dostaneš během sexu velký nával stydlivosti líbej ho a odreaguj se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Laurasi Laurasi | 9. března 2013 v 0:26 | Reagovat

To zas psala nějaká pchytrá děva. Poloha na koníčka je pro stydlivky snad to nejhorší. Jednak je všechna iniciativa na nich, jednak jim krásně partner vidí do tváře..prostě děs... Autorko, měla jsi už vůbec sex?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama