Zadek - proč z něj všici šílí

8. října 2011 v 13:26 |  ►POSTAVA


Nemáte někdy pocit, že z dámského pozadí jde hlava kolem úplně všem? Skoro po každém šílí nějaký muž a skoro z každého šílí nějaká žena.


Pro ty první je ženský zadek děsně sexy a je úplně fuk, že nemá parametry modelek spodního prádla. Pro ty druhé je skoro za všech okolností nepřijatelný. Ano, zadek je pro mnohé z nás nepřítelem číslo jedna. Je velký, rozkydlý, neforemný, kazí nám postavu, nevejdeme se kvůli němu do stejných rour jako Kate Moss a vůbec... Má jediné štěstí, že nám není denně na očích. Jinak bychom s ním rázně zatočily! I když než se rozhoupeme s ním opravdu začít něco dělat, nejprve:
MASKUJEME A ZAKRÝVÁME
Protože má zadek blízko k pohlavním orgánům, je považován za jednu z nejerotičtějších zón na těle. Současně z něj anální otvor dělá cosi nečistého, a tak si spojením těchto dvou kontroverzních vnímání vydobyla tato část našeho těla mimořádné postavení. Proto, aby nepohoršovalo současně eroticky neprovokovalo, je v mnoha civilizacích běžné, si pozadí halit. My ženy jsme toto zakrývání dovedly k dokonalosti a v touze alespoň opticky dovést svůj zadek k ideálním, pevným kulatým tvarům, maskujeme pomocí barev, střihů, délek, šířek... jen aby vypadal dobře.
Jak oblékat jednotlivé tipy zadečků najdete ZDE!
Ženský zadek, to nejsou jen hýžďové svaly, které nám umožńují vzpřímený postoj a chůzi, to je především tuk. Zatímco muži s ním bojují v oblasti břicha, nám se usazuje především na hýždích a stehnech. (Tuk dokáže tvořit hodně přes polovinu hmoty dámského zadečku.) Na velkých tukových polštářích se sice dobře sedí, ale neznamená to, že je nutné se s nevyhovujícím zadkem smířit. Daný tvar cvičením sice nezměníme, ale velikost a především pevnost ano. Chce to málo - jen hejbnout zadkem!
Všeljaké cviky najdete všude na internetu, stačí jen napsat: cviky na zadeček.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama