Přátelství mezi mužem a ženou – existuje?- TOP ČLÁNEK

9. října 2011 v 10:56 |  ♥DUŠEVNO
http://redakce.atlas.cz/edition_files/images/165/467580.jpg
Názory se různí. Je to pochopitelné, vždyť neexistuje důkaz, že by kamarádství mezi mužem a ženou nemohlo existovat. Většina lidí má alespoň jednoho kamaráda opačného pohlaví. To je v pořádku, pokud nemá ten někdo partnera. Pak by měla kamarádka či kamarád ustoupit do pozadí...

Když kámoška není jen kámoškou
No jo, ale někdy si prostě chlap dupne a s kamarádkou si dál vyměňuje esemesky, chodí s ní na tenis, na kafe... A to v ženě logicky vyvolá žárlivost. Pokud si chlap udržuje přítelkyni za cenu ztráty partnerky, jde s největší pravděpodobností o nevěru. Jak se zachovat v takovém případě?
Ze strany ženy není žádná tolerance na místě. Musí si přiznat, že ten její je záletník a podvádí ji, nebo se to chystá udělat. Pokud chce žena trpitelka (dále jen ŽT) vztah zachovat při životě, měla by se řídit podle následujících pravidel.

Pravidlo číslo jedna: Poznejte svého nepřítele
Až bude ten záletný muž (dále jen ZM) chtít jít do sauny s kamarádkou, měla by se ŽT zeptat, zda může jít také. Uvidí sama, jak on zareaguje. Bude-li protestovat, je na čase, aby si ZM sbalil kufry. Pokud ale ZM svolí ke společné sauně, pozná ŽT nepřítele a odhalená sokyně je jen poloviční sokyní. Podaří-li se ŽT se sokyní skamarádit, je možné, že si sokyně sama sbalí kufry. Pokud se tak nestane, měla by s nimi ŽT chodit ven do té doby, než je to přestane bavit.

**Pravidlo číslo dva: Buď lepší než ona
Teď, když ŽT zná tu záhadnou kamarádku, ví, co na ní tomu jejímu imponuje. Proto by ji ŽT neměla napodobovat, ale snažit se být lepší. Měla by být zábavná a v pohodě, ale rozhodně ne křičet a třískat s talíři. Je to těžké, ale pokud si ŽT chce udržet ZM, musí to překousnout.
**Pravidlo číslo tři: Nechte ho taky žárlit
Od věci není ani najít si kamaráda. ŽT by měla přestat trpět a vyrazit do společnosti. Tam jistě potká spoustu zajímavých kandidátů na pozici kamaráda. Pak konečně pozná ZM, co je to žárlivost. Pokud si ale ŽT myslí, že rána zasazená její hrdosti mužem záletníkem se už nikdy nezahojí, je čas jít dál...

A závěrem…
Přátelství mezi mužem a ženou se zpravidla neobejde bez postranních úmyslů. Hlavně muži se kamarádí s ženami, protože doufají v něco víc. Velmi zřídka vidíte, že by si chlap udržoval ošklivou kamarádku. Naopak ženy si kamarády vybírají spíše podle intelektu než podle vzhledu. A jsou schopny se stýkat i s ošklivými muži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sophia-l sophia-l | Web | 9. října 2011 v 10:58 | Reagovat

Já myslím, že takové přátelství možné je. Sama mám nejlepšího kamaráda, se kterým trávím plno času. Je pochopitelné, že když si někdo z nás někoho najde, tak se ten vztah trochu pozmění, ale to nemění nic na tom, že pořád zůstaneme přáteli ;-) Jinak zajímavý blog, jdu číst dál!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama